SponsorzyCastrol dostarcza produkty dostosowane do niemal każdego rodzaju pojazdów. Szeroka oferta wysokiej jakości olejów Castrol to rezultat ponad 100 lat doświadczeń w doskonaleniu środków smarnych, które cały czas poddawane są ekstremalnym testom w sporcie motorowym oraz w laboratoriach koncernu.
 
Ponadto w ramach co engineeringu specjaliści Castrol ściśle współpracują z inżynierami koncernów samochodowych, opracowując nowoczesne testy, które są używane jako wzorzec wyznaczający najwyższy poziom jakości dla olejów i nowoczesnych samochodów na całym świecie.
 
Wspólne opracowywanie produktu prowadzone we współpracy z Producentami Sprzętu Oryginalnego (OEM – Original Equipment Manufacturer)to coś więcej niż jego zwyczajne zatwierdzenie. Aby otrzymać zatwierdzenie, olej musi spełniać standardowy zestaw kryteriów określonych przez danego producenta OEM. Castrol idzie znacznie dalej, poprzez:
    -przekroczenie określonych wymagań testu – wychodzimy znacznie ponad wymagania minimalne.
    -wykonujemy liczne dodatkowe i niestandardowe testy – zarówno te projektowane przez producentów OEM, jak i wewnętrzne.
 
Dzięki temu mamy pewność, że opracowany przez nas olej stanowi najlepsze możliwe rozwiązanie smarne dla danego producenta i modelu.
 
Castrol dysponuje też ofertą skierowaną wyłącznie do serwisów autoryzowanych; Castrol Professional to połączenie profesjonalnych produktów warsztatowych wraz z narzędziami i rozwiązaniami biznesowymi, a także wiedzą i doświadczeniem inżynierów sprzedaży Castrol. Efektem jest dostarczenie wymiernych wartości i korzyści finansowych serwisom.
 
Oferta Castrol Professional skoncentrowana jest na trzech źródłach dochodów autoryzowanych serwisów i oferuje specjalnie opracowane programy przyczyniające się do odniesienia sukcesu w następujących obszarach:
    -Zwiększenia zysków ze sprzedaży środków smarnych.
Ekskluzywny asortyment produktów dostępnych tylko i wyłącznie w serwisach autoryzowanych gwarantuje lepszą marżę, a klientom daje poczucie, iż korzystają z produktów najwyższej jakości, idealnie dopasowanych do potrzeb ich samochodów.
 
    -Zwiększenie sprzedaży części zamiennych i roboczogodzin.
Ponad 90 proc. marży brutto polskich serwisów autoryzowanych wypracowywanych jest właśnie ze sprzedaży roboczogodzin i części zamiennych. Lepsza sprzedaż automatycznie przekłada się na wzrost zysków.
 
    -Zwiększenie lojalności i zadowolenia klientów.
Wykroczenie poza oczekiwania klientów powoduje zwiększenie ich lojalności i zadowolenia ze świadczonych usług. To gwarancja, iż przy następnej okazji wrócą do serwisu.Europejski Fundusz Leasingowy

Europejski Fundusz Leasingowy powstał w 1991 roku. Od 19 lat, czyli od początku istnienia, firma jest liderem rynku leasingu w Polsce. Jako największa w Polsce instytucja finansowa posiada w swojej ofercie leasing wszelkich środków trwałych: samochodów osobowych i dostawczych, maszyn i urządzeń, sprzętu i oprogramowania IT oraz nieruchomości. Ponadto oferta EFL obejmuje leasing aparatury medycznej oraz leasing skierowany do jednostek samorządu terytorialnego. Firma dostarcza nowoczesne rozwiązania finansowe i ściśle współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami
i dostawcami.

Przez prawie 20 lat działalności EFL z prywatnej i niezależnej firmy leasingowej przeobraził się w potężnego, godnego zaufania gracza na rynku leasingu., Od 2001 roku Spółka wchodzi w skład jednej z największych pod względem wielkości kapitału instytucji finansowych na świecie – Grupy Crédit Agricole, co zapewnia EFL ogromną stabilność finansową i bezpieczeństwo, ale przede wszystkim pozwala czerpać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu.

EFL współpracuje z dealerami oferując za ich pośrednictwem różne rodzaje leasingu i kredytów – dla firm oraz klientów indywidualnych. W portfolio bardzo często znajdują się też takie elementy jak wynajem długoterminowy oraz szeroki zakres usług towarzyszących finansowaniu pojazdów, jego ubezpieczenie, rejestracja, a nawet serwis. EFL proponuje elastyczne harmonogramy dopasowane do sezonowych przychodów i wydatków klientów oraz uproszczone procedury zawierania umów.

Wyróżnikami oferty EFL są nie tylko korzystne ceny, ale również kompleksowość, przyjazne procedury i elastyczność. Dealerzy mają dostęp do narzędzi umożliwiających im przygotowanie właściwie każdego wariantu harmonogramu spłat.

EFL proponuje podejście pakietowe, czyli rozwiązania dla dostawcy pojazdów we wszystkich obszarach związanych z procesem pozyskania i obsługi klienta. Wsparcie ze strony EFL obejmuje środki finansowe - Finansowanie stoków samochodów demonstracyjnych, ekspozycyjnych, nowych i używanych, sprzedaż i działania marketingowe, indywidualnego Opiekuna dedykowanego do danego salonu, narzędzia IT umożliwiającego obsługę klienta zarówno w salonie jak i w dowolnym wskazanym przez klienta miejscu. Zajmuje się też organizacją punktów obsługi klienta w salonach, dofinansowaniem osób w nich pracujących oraz wsparciem w zakresie organizacji szkoleń. Udziela także dofinansowania w przypadku podejmowania działań marketingowych. Wsparcie EFL obejmuje także kwestie doradcze związane z oferowanymi produktami oraz usługami. Dzięki współpracy z EFL S.A. Dostawca zyskuje godnego, sprawdzonego partnera finansowego oferującego nie tylko leasing, ale także kredyt dla osób fizycznych jak i dla podmiotów gospodarczych.

EFL stawia na aktywne wspieranie dostawców w działaniach dystrybucyjnych poza salonami oraz szukanie sposobów usprawnienia obsługi klienta w już istniejących salonach. Korzysta z wzajemnej wymiany doświadczeń z samymi dealerami. Dzięki temu wspólnie możliwe jest poszukiwanie rozwiązań będących odpowiedzią na nowe potrzeby klientów oraz zmiany regulacji prawnych.GETIN Bank jest detaliczną częścią ogólnopolskiego banku Getin Noble Bank SA i oferuje szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych oraz małych i mikro firm.
Ofertę GETIN Banku kierujemy do Klientów, którzy oczekują sprawdzonych produktów, uproszczonych procedur obsługi i oceny ryzyka. Z usług GETIN Banku można skorzystać w 220 oddziałach we wszystkich większych miastach Polski oraz w szerokiej sieci pośredników. Biorąc pod uwagę rozwój konkurencyjnych produktów oraz szybki wzrost liczby placówek, a także wzrost aktywów, GETIN Bank można śmiało określić jako najbardziej dynamicznie rozwijający się Bank w Polsce.
Zapewniamy obsługę w zakresie m.in.
     -udzielania kredytów, takich jak: kredyt gotówkowy, kredyt ratalny na zakup trwałych dóbr konsumpcyjnych, kredyt samochodowy, kredyt hipoteczny
     -linii kredytowych dla firm;
     -operacji kartami płatniczymi i kredytowymi;
     -prowadzenia rachunków bankowych, w tym kont osobistych oraz firmowych;
     -przyjmowania lokat terminowych złotowych i dewizowych;
     -przeprowadzania rozliczeń pieniężnych krajowych i zagranicznych;
     -udzielania oraz przyjmowania poręczeń i gwarancji bankowych;
     -factoringu.
Kredyt hipoteczny, może być przeznaczony na następujące cele:
     -mieszkaniowe (zakup, budowa, remont, rozbudowa nieruchomości oraz refinansowanie, tj. spłata kredytów mieszkaniowych zaciągniętych w innych bankach);
     -konsolidacyjne (spłata pożyczek i kredytów konsumpcyjnych);
     -inne cele konsumpcyjne.
Uruchomiliśmy także bankowość internetową dla firm oraz klientów indywidualnych.
GETIN Bank powstał wykorzystując potencjał Górnośląskiego Banku Gospodarczego SA - silnego regionalnego banku, którego akcje od poprzedniego udziałowca - Banku BPH, Getin Holding kupił 25 maja 2004r. Następnie, w grudniu 2004 GETIN Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały WBC zostały włączone do naszej sieci sprzedaży, natomiast licencja bankowa oraz kapitały WBC posłużyły jako podstawa do budowy Noble Banku.
W roku 2006 GETIN Bank po raz kolejny awansował w rankingach największych banków w Polsce. W rankingu "Rzeczpospolitej", w którym brane były pod uwagę wyniki za I kwartał 2006, pod względem funduszy własnych GETIN Bank znalazł się na 14 miejscu wśród polskich banków (skok o 4 miejsca w górę w porównaniu z 2005r). W 2008r. został wyróżniony "Złotym Laurem Klienta" w kategorii depozyty, a w 2009r. w rankingu branżowego miesięcznika Bank otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii "Najlepszy Bank Uniwersalny" oraz "Najlepszy Bank Samochodowy". W styczniu 2010r. GETIN Bank połączył się z Noble Bankiem tworząc w ten sposób instytucję finansową o nazwie Getin Noble Bank SA.
Getin Bank
Departament Kredytu Samochodowego i Leasingu
Pszczyńska 10
40-479 Katowice

WARTA
TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ
I REASEKURACJI WARTA S.A.

działa od 1920 r. i jest jedną z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Ambicją WARTY jest zdobycie pozycji lidera w jakości obsługi i satysfakcji Klienta.
Oferta WARTY to nowoczesne i innowacyjne produkty ubezpieczeniowe, kierowane do szerokiej grupy Klientów indywidualnych i korporacyjnych. Wszystkim Klientom WARTA oferuje pełne spektrum ubezpieczeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb i specyfiki danego Klienta.

Długofalowa strategia rozwoju WARTY zakłada partnerską współpracę z Dealerami Samochodowymi. W celu osiągnięcia pozycji wiodącego partnera został przygotowany specjalny Program Dealer Samochodowy, który oferuje produkt oparty na formule All risk, przyjazne aplikacje on-line, atrakcyjne stawki oraz szybkie i proste procedury sprzedażowe, rozliczeniowe i likwidacyjne.
Dzięki wykorzystaniu Programu WARTY nasi partnerzy maję pewność, że oferują najlepsze produkty ubezpieczeniowe zapewniające kompleksową ochronę naszym wspólnym Klientom.

TUiR WARTA S.A.
ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa
Biuro Sprzedaży Programów Samochodowych
Tel.: (22) 581-24-41; 581-22-28; 581-11-83
e-mail: car.dealer@warta.pl
Grupa Generali -jest jedną z 3 największych grup finansowo-ubezpieczeniowych w Europie. Od prawie 180 lat jest synonimem bezpieczeństwa i niezawodności dla milionów ludzi szukających pewnych sposobów zabezpieczania swojej przyszłości. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1999 r. i zapewnia kompleksową ofertę ubezpieczeń dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych, m.in. ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, życiowe, uczestnictwo w Otwartym Funduszu Emerytalnym oraz Indywidualne Konta Emerytalne. Generali jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym m.in. przyznawanych przez najbardziej prestiżowe tytuły prasowe jak "Rzeczpospolita" czy "Gazeta Wyborcza".

Grupa Generali Polska jest członkiem Generali PPF Holding BV, który działa w 14 krajach regionu Europy Środkowej i Wschodniej. Poprzez spółki zależne, Holding zarządza aktywami o wartości 15 mld EUR i obsługuje w tym regionie ponad 13 milionów klientów. Generali PPF Holding jest zarejestrowany w Holandii , a jego główny oddział operacyjny został usytuowany w Pradze czeskiej. Generali PPF Holding B.V. to joint venture Assicurazioni Generali (51% udziałów) i PPF Group (49% udziałów).
Raiffeisen-Leasing Polska S.A.
Raiffeisen-Leasing Polska S.A. (RLPL) działa na polskim rynku leasingowym od 1998 roku. Silne i bezpieczne zaplecze finansowe zapewnia nam Grupa Raiffeisen, Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju, Europejski Bank Inwestycyjny oraz inne wiodące banki.
Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową, stale umacniającą swoją pozycję w ścisłej czołówce firm leasingowych.
Finansujemy wszelkie środki trwałe, od samochodów osobowych poprzez specjalistyczne środki transportu, maszyny i urządzenia, linie technologiczne, sprzęt komputerowy i biurowy a nawet nieruchomości.
Raiffeisen-Leasing Polska S.A. opiera swoją współpracę z Dealerami o ich pełną autonomiczność. Dealer może ofertować wszystkich klientów zarówno nowych dla RLPL jak i będących już klientami RLPL. Wynagrodzenie za zrealizowane transakcje oparte jest na dochodowości transakcji, w tym również dodatkowo za transakcje walutowe i sprzedaż produktów dodatkowych i ubezpieczeń..

Raiffeisen-Leasing Polska S.A.
ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa
infolinia: 801 57 57 57
e-mail: leasing@raiffeisen.pl
www.rl.com.pl
PPG Industries to firma założona w 1883 roku w Pitsburgu (USA). Jest globalnym dostawcą powłok lakierniczych, szkła i chemikaliów, zatrudniającym ponad 40 tysięcy pracowników w 60 krajach na całym świecie. W Polsce PPG Industries jest liderem rynku w dziedzinie renowacji powłoki lakierniczej samochodów i powlekania przemysłowego maszyn, pojazdów specjalnych oraz urządzeń. Polityką firmy jest dostarczanie produktów, systemów oraz usług najwyższej jakości z zachowaniem maksymalnej dbałości o ochronę środowiska.
Efektem działań PPG Industries są produkty o najwyższym połysku, trwałości, łatwości stosowania oraz zgodności z najsurowszymi regulacjami prawnymi dotyczącymi emisji lotnych związków organicznych do atmosfery.
Oferta grupy PPG skierowana do sektora napraw lakierniczych pojazdów obejmuje wodorozcieńczalne lakiery bazowe, kolory połysku bezpośredniego o ultra wysokiej zawartości cząstek stałych, szeroką gamę lakierów bezbarwnych, podkładów, szpachli, rozcieńczalników, utwardzaczy oraz dodatków, tworzących kompletne rozwiązania dla branży lakierniczej. PPG jest prekursorem innowacyjnych rozwiązań, takich jak szybki proces naprawy punktowej, dedykowany system lakierowania komory silnika czy ceramiczny lakier bezbarwny, charakteryzujący się najwyższym stopniem twardości i odporności na zarysowania.
PPG Industries to partner w biznesie, dbający o rozwój swoich klientów przez cały okres współpracy. Kompleksowa oferta szkoleniowa, pomoc przy projektowaniu lakierni, wsparcie marketingowe to obszary zaangażowania PPG we współpracę w warsztatami lakierniczymi.
Dobrze rozbudowana sieć dystrybucyjna gwarantuje szybką i profesjonalną obsługę handlową oraz wsparcie techniczne.

PPG Industries Poland Sp. z o.o.
ul. Bodycha 47
05-816 Warszawa – Michałowice
Tel.: 22 753 03 10
Fax.: 22 753 03 13

www.ppgrefinish.com
Od roku 1980 firma Vector tworzy i dostarcza zaawansowane rozwiązanie informatyczne DMS, pakiet CDP, dla warsztatów i salonów samochodowych. Oferta firmy Vector Polska kierowana jest do warsztatów i salonów każdej marki - w chwili obecnej CDP jest używane w firmach ponad 50 marek w ponad 700 salonach w dziewięciu krajach Europy. Dzięki ścisłej współpracy ze stowarzyszeniami autoryzowanych partnerów i importerami pakiet CDP spełnia wymogi stawiane przez koncerny samochodowe kilkudziesięciu marek. W roku 2011 kolejny kraj, Szwajcaria, dołączył do grona krajów z aktywnym partnerem firmy Vector, a pierwsze wdrożenie CDP w Szwajcarii już wkrótce.

CDP to na rynku polskim solidne i najbogatsze w funkcje rozwiązanie DMS z możliwością dynamicznego rozbudowania funkcjonalności dzięki możliwości zastosowania ponad 300 modułów dodatkowych.

CDP umożliwia integracje między innymi z systemami kontroli czasu pracy mechaników, dozowania olejów, Eurotax, Audatex, CGWebline, SilverDAT, CRM, PareX i wiele, wiele innych. Specjalizujemy się od około trzydziestu lat w dostarczaniu rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i nie ma ona dla nas tajemnic.
W ofercie Vector Polska znajduje się również system PALO - ZARZĄDZANIE FIRMĄ POPRZEZ BUSINESS INTELLIGENCE I ENTERPRISE PERFORMANCE MANAGEMENT. Ta oferta kierowana jest również do firm korzystających z konkurencyjnych do CDP systemów DMS.
IBM Power Systems – platforma serwerowa, na której, jako jedyny w Polsce (!), pracuje CDP, daje gwarancję, że aplikacja i dane firmy są absolutnie bezpieczne oraz dostępne zawsze, wszędzie i niezawodnie: Serwery IBM Power Systems nie mają sobie równych pod względem nowoczesności zastosowanych rozwiązań sprzętowych.
Powszechny Dom Kredytowy S.A.
Jesteśmy jedną z wiodących firm pośrednictwa kredytowego w Polsce. Naszą specjalnością są kredyty motoryzacyjne, hipotecznych i gotówkowe, a także leasing oferowany przez PDK Biznes sp. z o.o.
Od ponad 8 lat pośredniczymy w sprzedaży produktów dedykowanych Klientom indywidualnym, firmom, mikro i małym przedsiębiorstwom. Współpracujemy z ponad 20 liczącymi się na rynku instytucjami finansowymi.

Od wielu lat stosujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie sprzedaży produktów drogą internetową. Korzystamy z zaawansowanych rozwiązań technologicznych i konsekwentnie realizujemy strategię aktywnej współpracy z Klientem, dzięki rozległej sieci dystrybucji. Dysponujemy niemal 60 placówkami własnymi oraz rozbudowaną siecią punktów partnerskich.

Polegając na doświadczeniu swoich pracowników oraz partnerów, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Nasi doradcy ułatwiają wybór rozwiązania spełniającego wszystkie oczekiwania Klienta, pomagając jednocześnie w kompletowaniu dokumentów i wypełnianiu potrzebnych wniosków. Cieszymy się zaufaniem szerokiego grona Kredytobiorców i kontrahentów. Jesteśmy członkiem Związku Firm Doradztwa Finansowego.

Jako część grupy finansowej Getin Holding S.A. dysponujemy niezbędnym zapleczem finansowym i strategicznym, gwarantującym pewne i stabilne funkcjonowanie.
www.pdk.pl


Sponsorzy ZłociSponsorzy Srebrni
SponsorzyPatron Kongresu


Organizatorzy
Patronat medialny


 
 
 
 

Copyright © 2010 DCG Dealer Consulting. Create by VoIP & TELEkonferencje. magazyn dla dealerów